czwartek, 19 czerwca 2014

Oral-B Professional Care 500

W zestawie dostałam :

szczoteczkę elektryczną

Oral-B Professional Care 500
oraz 8 wymiennych końcówek, ulotki
 Najpierw kilka słów o szczoteczce. Posiada ona:

Technologię czyszczenia 3D
Unikalna konstrukcja małej okrągłej końcówki, która poprzez ruchy pulsacyjne delikatnie rozbija płytkę nazębną, a następnie za pomocą ruchów oscylacyjno-rotacyjne wymiata ją. 

System kontroli nacisku
Wiele osób szczotkuje zęby zbyt mocno, co może uszkadzać szkliwo lub dziąsła. Specjalny system kontroli nacisku wbudowany w rączkę szczoteczki Professional Care 500 reaguje na zbyt duży nacisk szczoteczki na zęby. Jeśli zęby szczotkowane są zbyt mocno, ruchy pulsacyjne ustają automatycznie, co sprawia, że szczoteczka pracuje bardzo delikatnie

Zegar szczotkowania
Wbudowany sygnalizator przypomina o zalecanym przez dentystów 2-minutowym czasie mycia zębów. Profesjonalny 30-sekundowy sygnalizator pomaga równomiernie rozłożyć czas mycia zębów na każdą ćwiartkę szczęki.

Ekonomiczne użytkowanie
Rączka z akumulatorem nie wymaga ładowania nawet do 7 dni (przy szczotkowaniu 2 razy dziennie przez 2 minuty).

Co do moich odczuć to powiem Wam, że zawsze chciałam mieć szczoteczkę elektryczną, ale nie myślałam że jest aż taka różnica miedzy elektryczną a manualną. Nie ma porównania. Szczoteczka elektryczna jest dużo lepsza. Moje wrażliwe dziąsła nie krwawią. Świetnie usuwa kamień . Timer - świetna funkcja, bardzo przydatna.  Jedyny mankament to dziwne (na początku) uczucie gdy się szczotkuje - ktoś określił je jakby się było u dentysty na czyszczeniu. To jedyny mankament, ale można się do tego przyzwyczaić bo zęby po szczotkowaniu są po prostu czyste

3 komentarze

  1. Gratuluję.. mnie jakoś nigdy nie kusiła ta elektryczna szczoteczka, choć wiem jak cieszy się zainteresowaniem :) dla mnie zbyt mocna..

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja nie miałam elektrycznej szczoteczki, mam podobne odczucia jak Pirelka, na moje zęby za mocna.

    OdpowiedzUsuń
  3. Szczoteczka bardzo fajna,można dokupić do niej kolorowe końcówki dla dzieci :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)

TOP